El Fantasma de Elena SERBIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Prvi srpski forum na ovim prostorima o seriji El Fantasma de Elena
 
PrijemPortal*Latest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Soy tu Duena (Televisa)

Ići dole 
+3
OoOLukaOoO
Nenchyy*
Duško*
7 posters
AutorPoruka
Duško*
EFDE Moderator
EFDE Moderator
Duško*


Broj poruka : 2371
Datum upisa : 10.01.2009
Godina : 29
Lokacija : Bor

Soy tu Duena (Televisa) Empty
PočaljiNaslov: Soy tu Duena (Televisa)   Soy tu Duena (Televisa) EmptyPon 4 Okt 2010 - 20:32

Soy tu Duena (Televisa) Posterstd610x2000108039

Valentina Viljalba je mlada prelepa devojka koja ime sve i koju je život mazio, vlasnica je ogromnog bogatstva koji su joj ostavili njeni roditelji. Ona živi sa tetkom Izabel, koju voli kao svoju majku, sa svojom pohlepnom rođakom Ivanom Dorantes i sa nanom Benitom. Ivana živi mrzeći svoju rođaku, zavideći joj na svemu što ima, misleći da ona zaslužuje sve njeno. Zato želi da joj zagorča život. Prvo zavodi Alonsa, Valentininog verenika, koga zavodi iz interesa. Na dan venčanja, Alonso ostavlja Valentinu pred oltarom. Ona ostaje uništena i njeno srce postaje oholo i hladno. Nakon toga odlazi da živi na porodični ranč "Los Kaskabeles" daleko od grada. Valentina koja je sada hladna žena, postaje nepodnošljiva i njeni zaposleni joj daju nadimak Zmija. Tamo upoznaje Hoze Migela Montesionosa, vlasnika imanja "Los Ensinos", iako se zaljubljuje u njega, krije svoja osećanja, a u isto vreme dolaze u "Los Kaskabeles" njena tetka i rođaka Ivana. Rosendo, nadzornik Hoze Migelovog imanja, koji se zaljubljuje u Valentinu, uz pomoć Ivane planira da je zauvek izbace sa imanja i da je udalje od Hoze Migela. Valentina će se sukobiti sa svojom rođakom kojoj neće dozovliti da joj otme ljubav njenog života.

Uloge: Lucero , Fernando Kolunga, Gabriela Španić i David Zepeda
Nazad na vrh Ići dole
Nenchyy*
Saznaješ za EFDE
Saznaješ za EFDE
Nenchyy*


Broj poruka : 114
Datum upisa : 02.10.2010

Soy tu Duena (Televisa) Empty
PočaljiNaslov: Re: Soy tu Duena (Televisa)   Soy tu Duena (Televisa) EmptyPon 4 Okt 2010 - 20:36

Smara malo serija iskreno, ali pratim nekad Smile Valentina me nervira te oće s Hose Migelom te neće Smile
Nazad na vrh Ići dole
Duško*
EFDE Moderator
EFDE Moderator
Duško*


Broj poruka : 2371
Datum upisa : 10.01.2009
Godina : 29
Lokacija : Bor

Soy tu Duena (Televisa) Empty
PočaljiNaslov: Re: Soy tu Duena (Televisa)   Soy tu Duena (Televisa) EmptyPon 4 Okt 2010 - 20:40

Ja sam seriju gledao još pre nego što je počela na Pinku,kada je počela prekinuo sam je i hteo da nastavim da gledam na TV-u,ali neznam šta da radim,ne počinje mi se baš nešto.
Nazad na vrh Ići dole
Nenchyy*
Saznaješ za EFDE
Saznaješ za EFDE
Nenchyy*


Broj poruka : 114
Datum upisa : 02.10.2010

Soy tu Duena (Televisa) Empty
PočaljiNaslov: Re: Soy tu Duena (Televisa)   Soy tu Duena (Televisa) EmptyPon 4 Okt 2010 - 20:42

Što da ne? U zgodnom je terminu osim kad ideš popodne u školu Smile Kad ideš ujutru, taman se posle ručka odmoriš i gledaš Smile Al meni je malo dosadna serija, baš kao i Lola, ne gotivim te serije sa imanjima i tako tim Smile
Nazad na vrh Ići dole
Duško*
EFDE Moderator
EFDE Moderator
Duško*


Broj poruka : 2371
Datum upisa : 10.01.2009
Godina : 29
Lokacija : Bor

Soy tu Duena (Televisa) Empty
PočaljiNaslov: Re: Soy tu Duena (Televisa)   Soy tu Duena (Televisa) EmptyPon 4 Okt 2010 - 20:46

Eee baš tako, nego što se tiče termina to mogu, uvek sam u prvoj smeni, nego neznam kada ću šta pre,nemam vremena za sve serije.
Nazad na vrh Ići dole
OoOLukaOoO
EFDE Administrator
EFDE Administrator
OoOLukaOoO


Broj poruka : 1511
Datum upisa : 17.01.2009
Lokacija : München

Soy tu Duena (Televisa) Empty
PočaljiNaslov: Re: Soy tu Duena (Televisa)   Soy tu Duena (Televisa) EmptyPon 4 Okt 2010 - 21:48

Dobra serija, gledam i nju.. xD
Soy tu Duena (Televisa) Wallw.th

Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/Lukajov
Stefy
EFDE Moderator
EFDE Moderator
Stefy


Broj poruka : 1050
Datum upisa : 11.01.2009
Godina : 27

Soy tu Duena (Televisa) Empty
PočaljiNaslov: Re: Soy tu Duena (Televisa)   Soy tu Duena (Televisa) EmptyPon 4 Okt 2010 - 22:25

Ja sam počeo da je gledam, ali sam prestao zato što sam očekivao više. Zepeda je odličan u ovoj seriji, ali nemam vremena da gledam i ovu seriju, razvučena je kao neke Televisine serije i onda me mrzi da gledam.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.elizabeth-gutierrez.com/
OoOLukaOoO
EFDE Administrator
EFDE Administrator
OoOLukaOoO


Broj poruka : 1511
Datum upisa : 17.01.2009
Lokacija : München

Soy tu Duena (Televisa) Empty
PočaljiNaslov: Re: Soy tu Duena (Televisa)   Soy tu Duena (Televisa) EmptyPon 4 Okt 2010 - 22:35

Soy tu Duena (Televisa) Ivanna
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/Lukajov
Tijana
EFDE Moderator
EFDE Moderator
Tijana


Broj poruka : 1449
Datum upisa : 08.08.2009
Godina : 25
Lokacija : Con Anali

Soy tu Duena (Televisa) Empty
PočaljiNaslov: Re: Soy tu Duena (Televisa)   Soy tu Duena (Televisa) EmptyUto 5 Okt 2010 - 21:26

Gledam seriju ponekad,malo je dosadna...
Nazad na vrh Ići dole
Nenchyy*
Saznaješ za EFDE
Saznaješ za EFDE
Nenchyy*


Broj poruka : 114
Datum upisa : 02.10.2010

Soy tu Duena (Televisa) Empty
PočaljiNaslov: Re: Soy tu Duena (Televisa)   Soy tu Duena (Televisa) EmptyPon 11 Okt 2010 - 11:44

Sad je serija ok, pratim je onako sve više i više Smile Uff ova Ivana me mnogo nervira ai Rosendo. Uf, zar nije Lucero stara da dobija uloge kao Valentina Smile Al ovde ne izgleda loše...Luka, da li ti postavljaš na neki novi kanal serije sa Pinka ili ne? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
-*MaWa JeCa*-
Saznaješ za EFDE
Saznaješ za EFDE
-*MaWa JeCa*-


Broj poruka : 24
Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 27
Lokacija : Somewhere in the universe...

Soy tu Duena (Televisa) Empty
PočaljiNaslov: Re: Soy tu Duena (Televisa)   Soy tu Duena (Televisa) EmptyPon 11 Okt 2010 - 17:47

Serija je skroz ok, gledam ponekad, kad stignem.
Nazad na vrh Ići dole
***Angie***
VIP član
VIP član
***Angie***


Broj poruka : 960
Datum upisa : 31.01.2009
Godina : 28

Soy tu Duena (Televisa) Empty
PočaljiNaslov: Re: Soy tu Duena (Televisa)   Soy tu Duena (Televisa) EmptyČet 14 Okt 2010 - 22:26

Serija je extra! Divim se Lucero svakim danom sve vise! Extra joj je legla i ova uloga Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.karla-monroig-srb.com
Sponsored content





Soy tu Duena (Televisa) Empty
PočaljiNaslov: Re: Soy tu Duena (Televisa)   Soy tu Duena (Televisa) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Soy tu Duena (Televisa)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Rubi (Televisa)
» Sortilegio (Televisa)
» Teresa(Televisa)
» Mar de Amor (Televisa)
» Cuidado con el Angel (Televisa)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
El Fantasma de Elena SERBIA :: TV NOVELE-
Skoči na: