El Fantasma de Elena SERBIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Prvi srpski forum na ovim prostorima o seriji El Fantasma de Elena
 
PrijemPortal*Latest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Mar de Amor (Televisa)

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Duško*
EFDE Moderator
EFDE Moderator
Duško*


Broj poruka : 2371
Datum upisa : 10.01.2009
Godina : 29
Lokacija : Bor

Mar de Amor (Televisa) Empty
PočaljiNaslov: Mar de Amor (Televisa)   Mar de Amor (Televisa) EmptyPon 4 Okt 2010 - 20:24

Mar de Amor (Televisa) Zuria-vega-y-mario-cimarro-en-mar-de-amor-300x350

U seocetu na moru Plaja Eskondida, živi Estrelja, devojka sa puno snova, vesela i buntovna. Usvojila ju je porodica ribara, jer je ona produkt silovanja i njena prava majka Kasilda je poludela nakon porođaja. Tog leta, dve imućne porodice se vraćaju u selo. Imućni Giljermo se vraća sa ćerkama, vatrenom Koral i stidljivom Orijanom. Takođe se vraća i Víktor Manuel Galíndez u kuću svojih roditelja. Iako mu se Koral nabacuje, Víktor se zaljubljuje u Estrelju, koja se takođe zaljubljuje u njega, ali njegov život nije tako jednostavan kao njen. On krije mračnu tajnu. Don Guiljermo je najbogatiji čovek u selu, pohlepan i prepotentan, navikao da sve bude po njegovim rečima. Ponosan je na svoju ćerku Koral, koja je završila inženjering, ali ona nije dobra žena, razmažena je i egoista. Giljermo hoće da izgradi hotel u selu i uzima Koraline planove i crteže. Takođe zapošljava Víktora Manuela koji je takođe inženjer. Koral se odmah zaljubljuje u Víktora, ali njega je očarala Estrelja. Skromna devojka i atraktivan inženjer nisu računali da će put do njihove sreće biti toliko trnovit, ne samo zbog beskrupulozne Koral, nego je i Giljermo zaljubljen u Estrelju i želi da je zavede po svaku cenu. Tako da se otac i ćerka udružuju da bi ih razdvojili.

Uloge: Zuria Vega, Mario Simaro, Marijana Seoane, Erika Bjenfil, Ninel Konde, Manuel Landeta, Huan Ferara
Režija: Erik Morales & Ksavijer Romero
Nazad na vrh Ići dole
Tijana
EFDE Moderator
EFDE Moderator
Tijana


Broj poruka : 1449
Datum upisa : 08.08.2009
Godina : 25
Lokacija : Con Anali

Mar de Amor (Televisa) Empty
PočaljiNaslov: Re: Mar de Amor (Televisa)   Mar de Amor (Televisa) EmptyUto 5 Okt 2010 - 21:28

Serija je ok....gledam je ponekad....
Nazad na vrh Ići dole
Nenchyy*
Saznaješ za EFDE
Saznaješ za EFDE
Nenchyy*


Broj poruka : 114
Datum upisa : 02.10.2010

Mar de Amor (Televisa) Empty
PočaljiNaslov: Re: Mar de Amor (Televisa)   Mar de Amor (Televisa) EmptyPon 11 Okt 2010 - 11:41

Odgledala sam malo ali mi se čini dosadnom Smile Nemogu da je gledam na Pinku jer gledam Charmed a na netu neću jer mi se ne sviđa serija, ima daleko boljih Smile
Nazad na vrh Ići dole
-*MaWa JeCa*-
Saznaješ za EFDE
Saznaješ za EFDE
-*MaWa JeCa*-


Broj poruka : 24
Datum upisa : 02.10.2010
Godina : 27
Lokacija : Somewhere in the universe...

Mar de Amor (Televisa) Empty
PočaljiNaslov: Re: Mar de Amor (Televisa)   Mar de Amor (Televisa) EmptyPon 11 Okt 2010 - 17:44

Meni se do skoro serija činila veoma dosadnom, ali kad sam pogledala jednu epizodu, svidela mi se, nije uopšte loša, gledam je skoro svaki dan. Oriana je najbolji lik, i luda Coral nije loša. Glavni lik (Estrelja) nije uopšte plačljiva i to mi se veoma sviđa u seriji. Nema plakanja. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Duško*
EFDE Moderator
EFDE Moderator
Duško*


Broj poruka : 2371
Datum upisa : 10.01.2009
Godina : 29
Lokacija : Bor

Mar de Amor (Televisa) Empty
PočaljiNaslov: Re: Mar de Amor (Televisa)   Mar de Amor (Televisa) EmptyUto 12 Okt 2010 - 22:04

Pa nema,Maricui je oborila rekord.
Nazad na vrh Ići dole
#Tami#
EFDE ti se dopada
EFDE ti se dopada
#Tami#


Broj poruka : 300
Datum upisa : 16.06.2010

Mar de Amor (Televisa) Empty
PočaljiNaslov: Re: Mar de Amor (Televisa)   Mar de Amor (Televisa) EmptyPet 29 Okt 2010 - 22:11

Pa pogledam je ponekad.. svidja mi se okey je
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mar de Amor (Televisa) Empty
PočaljiNaslov: Re: Mar de Amor (Televisa)   Mar de Amor (Televisa) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mar de Amor (Televisa)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Rubi (Televisa)
» Sortilegio (Televisa)
» Teresa(Televisa)
» Soy tu Duena (Televisa)
» Cuidado con el Angel (Televisa)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
El Fantasma de Elena SERBIA :: TV NOVELE-
Skoči na: