El Fantasma de Elena SERBIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Prvi srpski forum na ovim prostorima o seriji El Fantasma de Elena
 
PrijemPortal*Latest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 La Viuda de Blanco (Telemundo)

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Nenchyy*
Saznaješ za EFDE
Saznaješ za EFDE
Nenchyy*


Broj poruka : 114
Datum upisa : 02.10.2010

La Viuda de Blanco (Telemundo) Empty
PočaljiNaslov: La Viuda de Blanco (Telemundo)   La Viuda de Blanco (Telemundo) EmptyPon 4 Okt 2010 - 21:17

La Viuda de Blanco (Telemundo) 220px-LaviudaDL_393x295
U gradić Trinidad dolazi jedna čudna žena u potrazi za svojom prošlošću. To je Alisija Gvardijola, udovica i majka dvoje malih blizanaca, koji žive pod starateljstvom svoje bake, uvažene Donja Perfekte Albarasin de Blanko.

Alisijin povratak izaziva svaki tip odbijanja, kako sa strane porodice Blanko, tako i svih njihovih poznanika, koji će se po svaku cenu truditi da je spreče pri povratku svoje dece. Ali, pored toga, dolazak ove lepe žene u Trinidadu, izazvaće i bitan preokret u sudbini ovog mesta.. Ona će biti uzrok važnih promena koje će se odvijati u sred neposredne borbe za vlast i pravdu.

Uloge: Itati Kantroral, Francisko Gatorno, Alehandro Flores, Zuli Montero...

Telenovela je snimana tokom 2006. godine u Majamiju a tokom 2007. i 2008. godine se emitovala na Foksu pod nazivom "Bela udovica".

Komentari? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Duško*
EFDE Moderator
EFDE Moderator
Duško*


Broj poruka : 2371
Datum upisa : 10.01.2009
Godina : 28
Lokacija : Bor

La Viuda de Blanco (Telemundo) Empty
PočaljiNaslov: Re: La Viuda de Blanco (Telemundo)   La Viuda de Blanco (Telemundo) EmptyPon 4 Okt 2010 - 21:18

Pratio sam je malo,onako nisam baš nešto oduševljen.
Nazad na vrh Ići dole
Nenchyy*
Saznaješ za EFDE
Saznaješ za EFDE
Nenchyy*


Broj poruka : 114
Datum upisa : 02.10.2010

La Viuda de Blanco (Telemundo) Empty
PočaljiNaslov: Re: La Viuda de Blanco (Telemundo)   La Viuda de Blanco (Telemundo) EmptyPon 4 Okt 2010 - 21:22

Meni je to bila jedna od prvih telenovela koje sam pratila, sećam se da mi je rekla baka, iha ha kad je to bilo...Smile Nije baš nešto serija, ali meni je nekako bila baš draga ai sad je Smile Htela sam da je odgledam na netu al nikako nisam znala ime jer tada nisam znala španski niti sam čitala naziv serije i to i onda sam negde naletela...Pratila sam redovno seriju, uvek kada sam išla popodne u školu Smile Ljubav i greh mislim da je počela posle ove serije Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





La Viuda de Blanco (Telemundo) Empty
PočaljiNaslov: Re: La Viuda de Blanco (Telemundo)   La Viuda de Blanco (Telemundo) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
La Viuda de Blanco (Telemundo)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ojo por Ojo(Telemundo)
» El Clon (Telemundo)
» Marina (Telemundo)
» Daniela (Telemundo)
» Amantes del desierto (Telemundo)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
El Fantasma de Elena SERBIA :: TV NOVELE-
Skoči na: