El Fantasma de Elena SERBIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Prvi srpski forum na ovim prostorima o seriji El Fantasma de Elena
 
PrijemPortal*Latest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Pecados Ajenos (Telemundo)

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Nenchyy*
Saznaješ za EFDE
Saznaješ za EFDE
Nenchyy*


Broj poruka : 114
Datum upisa : 02.10.2010

Pecados Ajenos (Telemundo) Empty
PočaljiNaslov: Pecados Ajenos (Telemundo)   Pecados Ajenos (Telemundo) EmptyPon 4 Okt 2010 - 15:40

Pecados Ajenos (Telemundo) 220px-Ljubav_i_greh_poster
Ova telenovela je priča o novoj ljubavi koja će nastati iz dva uništena braka.

S jedne strane, Natalija želi da izađe iz braka punog zloupotrebe i maltretiranja. Njen muž je alkoholičar, koji ju je oženio iz čistog interesa i drži je zarobljenom u vezi koja joj ne odgovara. Njena svekrva kroz svaku priliku je se želi otarasiti, i uz pomoć Ines, Natalijine najbolje prijateljice, sastavlja plan kojim kojim će svoju snaju pretvoriti u begunca od pravde.

S druge strane, Adrijan živi u braku bez ljubavi. Iako se oženio iz ljubavi, bolesna ljubomora njegove žene ga je zarobila u zagušen brak.

Kada se sretnu po prvi put, Natalija i Adrijan će otkriti da su srodne duše i otpočeće vezu kroz koju će se morati suprostaviti mnogim teretima koji ih sprečavaju pri postizanju života punog zadovoljstva i ljubavi.

Uloge: Lorena Rohas, Maurisio Islas, Katerine Sijačoke, Sonja Smit...

Telenovela je snimana u Majamiju tokom 2007. i 2008. godine, a emitovala se kod nas na Foksu pod nazivom "Ljubav i greh".

Komentari? Smile


Poslednji izmenio Nenchyy* dana Uto 5 Okt 2010 - 16:49, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Stefy
EFDE Moderator
EFDE Moderator
Stefy


Broj poruka : 1050
Datum upisa : 11.01.2009
Godina : 27

Pecados Ajenos (Telemundo) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pecados Ajenos (Telemundo)   Pecados Ajenos (Telemundo) EmptyPon 4 Okt 2010 - 15:57

Jedna od mojih omiljenih serija. Gledao sam dok se emitovala na FOX-u redovno, nisam propuštao nijednu epizodu! Svidela mi se jer je bila neočekivana, nije imala posebnu radnju pa da se drži samo toga, već su se radnje samo preplitale. Omiljeni likovi su mi bili Ines i Agata, obožavao sam da ih gledam kako se svađaju i uvek se smejao. Jencarlosa sam ovde zgotivio (i prvi put gledao), kao i Lorenu Rojas.
Voleo bih da PRVA ponovi emitovanje, što je malo verovatno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.elizabeth-gutierrez.com/
Nenchyy*
Saznaješ za EFDE
Saznaješ za EFDE
Nenchyy*


Broj poruka : 114
Datum upisa : 02.10.2010

Pecados Ajenos (Telemundo) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pecados Ajenos (Telemundo)   Pecados Ajenos (Telemundo) EmptyPon 4 Okt 2010 - 16:17

I ja sam gledala seriju stvarno je bila vrh, Ines mi je bila super ali me Agata malo nervirala, ali sam glumicu ovde zgotivila Smile Kraj je dobro urađen, pomalo drugačiji od drugih, sve je bio sam jedan veliki san i fantazija još od kad je pala s konja ali to je bilo jedno veliko iskustvo za nju da bi videla kakav je ko stvarno i stvarno je sve to bilo istina Smile
Nazad na vrh Ići dole
Duško*
EFDE Moderator
EFDE Moderator
Duško*


Broj poruka : 2371
Datum upisa : 10.01.2009
Godina : 29
Lokacija : Bor

Pecados Ajenos (Telemundo) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pecados Ajenos (Telemundo)   Pecados Ajenos (Telemundo) EmptyPon 4 Okt 2010 - 20:06

Gledao sam seriju, nije loša, ali nisam ni baš oduševljen.
Nazad na vrh Ići dole
Marko
EFDE ti se dopada
EFDE ti se dopada
Marko


Broj poruka : 196
Datum upisa : 15.06.2010

Pecados Ajenos (Telemundo) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pecados Ajenos (Telemundo)   Pecados Ajenos (Telemundo) EmptyPon 4 Okt 2010 - 20:24

super serija svidja mi se uvodna pesma
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pecados Ajenos (Telemundo) Empty
PočaljiNaslov: Re: Pecados Ajenos (Telemundo)   Pecados Ajenos (Telemundo) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pecados Ajenos (Telemundo)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ojo por Ojo(Telemundo)
» El Clon (Telemundo)
» Marina (Telemundo)
» Daniela (Telemundo)
» La mujer en el espejo (Telemundo)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
El Fantasma de Elena SERBIA :: TV NOVELE-
Skoči na: