El Fantasma de Elena SERBIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Prvi srpski forum na ovim prostorima o seriji El Fantasma de Elena
 
PrijemPortal*Latest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Dame chocolate (Telemundo)

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Nenchyy*
Saznaješ za EFDE
Saznaješ za EFDE
Nenchyy*


Broj poruka : 114
Datum upisa : 02.10.2010

Dame chocolate (Telemundo) Empty
PočaljiNaslov: Dame chocolate (Telemundo)   Dame chocolate (Telemundo) EmptyPon 4 Okt 2010 - 14:57

Dame chocolate (Telemundo) 220px-DAME_CHOCOLATE_Telemundo_320
Duboko u srcu Meksika, u malom selu Činčes Bravas, daleko od svih čari modernog sveta, skromnim životom živi neobično stanovništvo, potomci drevnog kulta Ek Čuah. Nakon nekoliko godina provedenih izvan sela zbog školovanja, u Činčes Bravas vraća se osamnaestogodišnja Rosita Amado, neugledna devojka vedroga duha i plemenite duše.

Rosita je unuka bogatog poduzetnika Huana koji je davno napustio rodno selo i preselio u Majami, gde je oženio bogatu udovicu Anu Remington. Nakon smrti supruge, Huan je nasledio čitavo bogatstvo, ali i brigu za Grejs, Aninu problematičnu kćer iz prvog braka koja Huana nikada nije volela.

Sada već stariji i bolestan, Huan oseća kako ga smrt vreba iz blizine pa se odluči vratiti u Činčes Bravas kako bi unuci poverio tajnu koja mu je omogućila izgraditi bogatstvo. Naime, Huan je jedina osoba na svetu koja poznaje tajni recept drevnih Maja za pravljenje čarobne čokolade s kojim su on i njegova preminula supruga izgradili unosno čokoladno carstvo.

Nakon Huanove smrti, Rosita putuje u Majami kako bi ispunila poslednju želju svoga dede — sela na mesto predsednice preduzeća i postala kraljica čokolade. No Grejs manipulacijama, spletkama i prevarama izigra Rositino poverenje kako bi se dočepala nasledstva i tajnog recepta za pravljenje čokolade, a njen sin Brus, u koga je Rosita strastveno zaljubljena, nehotice joj slomi srce. Moć je sada u rukama Remingtonovih, a Rosita je na ulici i jedino što joj preostaje je nov početak i iščekivanje pravog trenutka kada će dobiti priliku za osvetu i povratak ukradene ljubavi.

Na trnovitom putu Rosita će se u borbi za ljubav i nasledstvom svog dede morati suočiti sa svetom spletki, izdajama, okrutnim lažima i ukletom ljubavi. Krenuće borbu i za vlastiti život kada joj se u život vrate zli duhovi prošlosti vođeni strašću, pohlepom i mržnjom. No novi početak doneće i nove avanture na njenom putu čokoladne čarolije.

Uloge: Genesis Rodrigez, Karlos Ponse, Kristina Lili...

Telenovela je snimana u Majamiju tokom 2007. godine a tokom 2009. i 2010. se emitovala na Foksu pod nazivom "Slatka tajna".

Komentari? Smile


Poslednji izmenio Nenchyy* dana Pon 4 Okt 2010 - 20:48, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Duško*
EFDE Moderator
EFDE Moderator
Duško*


Broj poruka : 2371
Datum upisa : 10.01.2009
Godina : 29
Lokacija : Bor

Dame chocolate (Telemundo) Empty
PočaljiNaslov: Re: Dame chocolate (Telemundo)   Dame chocolate (Telemundo) EmptyPon 4 Okt 2010 - 20:11

Nisam je pratio, nije mi izgledala interesantno.
Nazad na vrh Ići dole
Marko
EFDE ti se dopada
EFDE ti se dopada
Marko


Broj poruka : 196
Datum upisa : 15.06.2010

Dame chocolate (Telemundo) Empty
PočaljiNaslov: Re: Dame chocolate (Telemundo)   Dame chocolate (Telemundo) EmptyPon 4 Okt 2010 - 20:21

bila je dobra serija nisam redovno pratio ali su je razduzili previse
Nazad na vrh Ići dole
Nenchyy*
Saznaješ za EFDE
Saznaješ za EFDE
Nenchyy*


Broj poruka : 114
Datum upisa : 02.10.2010

Dame chocolate (Telemundo) Empty
PočaljiNaslov: Re: Dame chocolate (Telemundo)   Dame chocolate (Telemundo) EmptyPon 4 Okt 2010 - 20:30

Meni je serija bila dobra al baš Very Happy Pratila sam je svako jutro, al to je u početku bilo samo zato što sam pratila Ukradenu sreću pa ovo kao posle, al vremenom je postalo zanimljivo, svaka serija jeste Smile
Nazad na vrh Ići dole
Tamara
Saznaješ za EFDE
Saznaješ za EFDE



Broj poruka : 5
Datum upisa : 18.09.2010

Dame chocolate (Telemundo) Empty
PočaljiNaslov: Re: Dame chocolate (Telemundo)   Dame chocolate (Telemundo) EmptyUto 25 Jan 2011 - 10:20

meni je serija ama bas ono dobra... Very Happy pratila sam je redovno ali ne na foxu nego na RTL hrvackoj... extra je serija... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dame chocolate (Telemundo) Empty
PočaljiNaslov: Re: Dame chocolate (Telemundo)   Dame chocolate (Telemundo) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dame chocolate (Telemundo)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ojo por Ojo(Telemundo)
» El Clon (Telemundo)
» Marina (Telemundo)
» Daniela (Telemundo)
» Perro Amor (Telemundo)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
El Fantasma de Elena SERBIA :: TV NOVELE-
Skoči na: